NEZTRÁCEJTE ČAS A ROVNOU SE NÁS ZEPTEJTE NA VÝROBU VÁMI ŽÁDANÉHO VÝROBKU

  REGÁLOVÉ SYSTÉMY

  – regálový systém MARKET EURO
  – regálové doplňky pro velkoodběratele

  PRODEJNÍ STOJANY A DISPLEJE (P.O.P.)

  – stojany na kávu, koření a cukrovinky
  – P.O.P displeje na podporu prodeje

  KANCELÁŘSKÝ A SPECIÁLNÍ NÁBYTEK

  – stoly psací, jednací, konferenční
  – skříňové sestavy a šatní skříně

  KOOPERAČNÍ VÝROBKY

  – opláštění a výroba kotlů
  – skřínky a skříně pro elektroprůmysl

  ŠKOLNÍ NÁBYTEK

  – svařované lavice a židle
  – montovatelné lavice

  AUTOMATICKÉ KOTLE – VOLLCANO

  – výroba automatických teplovodních kotlů na pevná paliva hnědé uhlí a dřevní pelety

   

   

  TECHNOLOGIE

  Jste to Vy, naši zákazníci, kteří jste na prvním místě a jste pro společnost vždy velkou inspirací a motivem vedoucí k činnostem pro naplnění Vašich vizí, představ až k samotné realizaci projektů.

  Vždy vycházíme z požadavků zákazníka a díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme předvídat možné komplikace a chyby při návrhu výrobků, dílců a tím optimalizovat tolik důležité náklady na jejich výrobu, navrhujeme případná zlepšení, dílčí změny i nová konstrukční řešení.

  V součinnosti s vývojovým oddělením se příprava výroby podílí na tvorbě konstrukcí, technologických postupů, předpisů kontroly jakosti a plánování výroby a materiálu před započetím výrobního procesu. K tomuto účelu firma využívá softwarem SyteLine (výrobní a finanční systém řízení) ERP, MRP.

  Výroba je jako jeden celek lokalizována ve Velké Polomi na ploše 10000 m2 s administrativním zázemím o ploše 650 m2. Vedle výrobních prostor 6500 m2 společnost disponuje přes 2000 m2 skladovacích krytých ploch a 1000 m2 venkovních skladových prostor.

  Společnost disponuje vlastním vývojovým oddělením, které se podílí na vývoji vzorků, prototypů a přípravě včetně výroby nástrojů, přípravků, šablon a kalibrů potřebných pro vlastní výrobu.

  Veškerá naše produkce prochází důkladnou průběžnou kontrolou, ať měřením, kalibrací, pohledovou kontrolou povrchů, měřením tloušťky vrstev, tak početní a termínovou kontrolou, abychom dostáli svým závazkům vůči zákazníkovi.

  KVALITA NAD KVANTITOU

  Za každý výrobek ručíme. Držíme se hesla: „Poctivého nepálí.“ A naše práce poctivá rozhodně je.