+420 553 770 252

NEZTRÁCEJTE ČAS A ROVNOU SE NÁS ZEPTEJTE NA VÝROBU VÁMI ŽÁDANÉHO VÝROBKU

REGÁLOVÉ SYSTÉMY

– regálový systém MARKET EURO
– regálové doplňky pro velkoodběratele

PRODEJNÍ STOJANY A DISPLEJE (P.O.P.)

– stojany na kávu, koření a cukrovinky
– P.O.P displeje na podporu prodeje

KANCELÁŘSKÝ A SPECIÁLNÍ NÁBYTEK

– stoly psací, jednací, konferenční
– skříňové sestavy a šatní skříně

KOOPERAČNÍ VÝROBKY

– opláštění a výroba kotlů
– skřínky a skříně pro elektroprůmysl

ŠKOLNÍ NÁBYTEK

– svařované lavice a židle
– montovatelné lavice

AUTOMATICKÉ KOTLE – VOLLCANO

– výroba automatických teplovodních kotlů na pevná paliva hnědé uhlí a dřevní pelety

 

 

TECHNOLOGIE

Jste to Vy, naši zákazníci, kteří jste na prvním místě a jste pro společnost vždy velkou inspirací a motivem vedoucí k činnostem pro naplnění Vašich vizí, představ až k samotné realizaci projektů.

Vždy vycházíme z požadavků zákazníka a díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme předvídat možné komplikace a chyby při návrhu výrobků, dílců a tím optimalizovat tolik důležité náklady na jejich výrobu, navrhujeme případná zlepšení, dílčí změny i nová konstrukční řešení.

V součinnosti s vývojovým oddělením se příprava výroby podílí na tvorbě konstrukcí, technologických postupů, předpisů kontroly jakosti a plánování výroby a materiálu před započetím výrobního procesu. K tomuto účelu firma využívá softwarem SyteLine (výrobní a finanční systém řízení) ERP, MRP.

Výroba je jako jeden celek lokalizována ve Velké Polomi na ploše 10000 m2 s administrativním zázemím o ploše 650 m2. Vedle výrobních prostor 6500 m2 společnost disponuje přes 2000 m2 skladovacích krytých ploch a 1000 m2 venkovních skladových prostor.

Společnost disponuje vlastním vývojovým oddělením, které se podílí na vývoji vzorků, prototypů a přípravě včetně výroby nástrojů, přípravků, šablon a kalibrů potřebných pro vlastní výrobu.

Veškerá naše produkce prochází důkladnou průběžnou kontrolou, ať měřením, kalibrací, pohledovou kontrolou povrchů, měřením tloušťky vrstev, tak početní a termínovou kontrolou, abychom dostáli svým závazkům vůči zákazníkovi.

KVALITA NAD KVANTITOU

Za každý výrobek ručíme. Držíme se hesla: „Poctivého nepálí.“ A naše práce poctivá rozhodně je.