Výroba

JSME VÝROBCI REGÁLOVÉ TECHNIKY A SPECIÁLNÍHO NÁBYTKU

Nabízíme široké spektrum služeb, které zahrnují konzultaci s klienty, tvorbu výkresové dokumentace, výrobu, a expedici zboží. Jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníka a nabídnout flexibilní řešení, které odpovídá konkrétním potřebám. Součástí výrobního portfolia je povrchová úprava kovových produktů práškovou barvou na komaxitové lince.

Výroba ZK DESIGN a.s.

KONSTRUKCE / VÝVOJ

Efektivní a rychlé navrhování konstrukčních řešení s pomocí moderních technologií a 3D CAD softwaru Inventor a Topsolid. Precizní a komplexní návrhy.

Výroba ZK DESIGN a.s.

KOVOVÝROBA (NEREZ)

Kovovýroba s moderními CNC stroji (laser, vysekávačka, ohraňovací lisy) a robotickými svařovacími systémy. Vysoká přesnost a efektivita ve výrobě kovových dílů.

Výroba ZK DESIGN a.s.

STOLÁRNA

Středisko stolárna s moderním strojním parkem pro sériovou, malosériovou a kusovou výrobu. Zpracování různých materiálů na CNC strojích, frézách, pilách, lisu a lakovací kabině.

Výroba ZK DESIGN a.s.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Moderní linka práškového lakování s automatickou kabinou pro zvýšení efektivity a snížení manuální práce. Zajišťujeme vysokou estetickou kvalitu povrchu v široké paletě odstínů a barev.