Kovovýroba - nerez

Naše sekce kovovýroby disponuje řadou moderních dělících CNC strojů. Výrobní procesy jsou podporovány dvěma MIG svařovacími roboty a jedním TIG kolaborativním robotem. Díky nim dosahujeme vysoké přesnosti a opakovatelnosti svařování. Robotizace a automatizace nám umožňuje vyrábět kovové díly s velkou efektivitou i při malých sériích.

CNC stroje - Laser Bystar Fiber

Vláknový laser Bystronic Bystar Fiber je základním kamenem naší kovovýroby. Umožňuje s vysokovou přesností řezat ušlechtilou ocel, hliník, mosaz a měď v maximálních rozměrech plechu 3000x1500mm.

CNC stroje - TruPunch 5000

Vysekávací CNC stroj TruPunch 5000 od renomované společnosti TRUMPF se vyznačuje maximální produktivitou a flexibilitou. TruPunch 5000 umožňuje rychlé a přesné vysekávání plechů v tloušťkách do 3mm. Navíc disponuje širokým spektrem tvářecích nástrojů.

CNC stroje - Xpert 40

Ohraňovací lis od firmy Bystronic Xpert40, který je doplněn o mobilní připojitelnou buňku s programovatelnou robotickou rukou – KUKA. Lis lze využít standardně s obsluhou nebo s připojeným robotem a zvýšit tak efektivitu výroby.

CNC stroje - Xpert 150

Bystronic Xpert 150 je špičkový ohraňovací lis, který díky nejnovějším technologiím dosahuje vysokou rychlost ohýbání plechů při dodržení požadované přesnosti. Dokáže vyvinout lisovací tlak 1500 kN a ohýbat plechy až do délky 3100 mm.

Robotické svařování

Robotické svařování metodou MIG, které zajišťuje plně programovatelný robot. Dále disponujeme inovativním svařovacím systémem CoWelder od Migatronic. Tento systém kombinuje svařovací zdroj Migatronic s kolaborativním robotem Universal Robots, umožňující svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli, hliníku a speciálních slitin metdou TIG.

ZK DESIGN

klademe důraz na
moderní technologie