Stolárna

Středisko stolárna je  vybaveno moderním strojním parkem pro sériovou, malosériovou a kusovou výrobu. Zpracováváme veškeré druhy materiálů – masiv, LTD, HPL, compact, corian a další materiály. Výroba probíhá na strojích – CNC frézy, formátovací pila, ABS olepovačky hran, korpusový lis, velkoplošný lis, hoblovky, lakovací kabina a na dalších výrobních zařízeních a strojním vybavení.

CNC stroje

CNC obráběcí centrum s olepovací jednotkou od společnosti Biesse. Frézování, odvrtávání a drážkování dílců pro následnou komplentaci. Opracování materiálů LTD (lamino) včetně olepování hran, masiv, překližky, OSB desky ale taky corian, kompaktní desky. Záruka přesnosti a kvality.

Olepovací stroj

Stroj od firmy Assamer s označením OTT (Tornádo Top) je vybavený celou řadou agregátů (nástrojů), které zajišťuje kompletní olepení desek bez dalšího ručního zásahu. Lze olepovat EVA lepidlem ale také PUR lepidlem.

Formátovací pila

Formatovací pila německého výrobce Altendorf s digitálními měřidly slouží k přesnému řezání plošných materiálů. Možné řezání pod jakýmkoli úhlem díky naklápěcímu kotouči.

ZK DESIGN

klademe důraz na
moderní technologie