Kdo jsme

o nás

zaměstnanců
roční obrat
let na trhu
ročně vyrobeno produktů na zakázku

ZK DESIGN a.s.

Firma vzniklá z
nápadů zakladatelů

Naše firma se specializuje na komplexní výrobu kovových produktů pro různá odvětví, ale také kancelářského a školního nábytku. Nabízíme široké spektrum služeb, které zahrnují konzultaci s klienty, tvorbu výkresové dokumentace, výrobu, a expedici zboží. Jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníka a nabídnout flexibilní řešení, které odpovídá konkrétním potřebám. Součástí výrobního portfolia je povrchová úprava kovových produktů práškovou barvou na komaxitové lince.

Historie

Jsme hrdí na naši historii a neustále se snažíme posunovat hranice inovací.

2018

Podařilo se nám zahájit výrobní kooperaci se zahraničními partnery, kteří dodávají sedadla a invalidní vozíky na speciální segmenty automotive trhu.

2014

Zahájili jsme výrobu odbavovacích pultů a buněk pro mezinárodní letiště CHDG a ORLY pro francouzského partnera.

2010

V průběhu roku 2010 jsme rozšířili naše výrobní a kancelářské prostory. Provedli jsme rekonstrukci administrativní budovy a vybudovali fotovoltaickou elektrárnu.

2000

30.6.2000 jsme transformovali ZK Design v.o.s. na ZK Design a.s. z důvodů zajištění majetku a zvýšení stability i prestiže společnosti, přičemž majitelé = akcionáři zůstali v aktivním řízení společnosti.

1995

Zahájili jsme výrobu kompletního regálového vybavení určeného pro čerpací stanice a prodejny a začali jsme spolupracovat s exportními partnery na výrobě POP stojanů a regálových systémů.

28. 12. 1992

Založení společnosti ZK Design, v. o. s., která vznikla spojením firem Z+Z a K+K. Toto rozhodnutí bylo motivováno úspěšnou předchozí spoluprací a podobným obchodním zaměřením obou firem. Dalším klíčovým faktorem byla možnost získání úvěru pro investici do práškové lakovny.

Podporujeme

V rámci podpory společenských a sportovních aktivit přispíváme fimančními částkami na plesy univerzit, činnosti sportovních klubů, finančně podporujeme autistické děti a další.

Ekologie

Jsme hrdí na to, že naše firma se aktivně angažuje v ochraně životního prostředí. Snažíme se minimalizovat negativní dopady na planetu jako výrobci zakázkového nábytku, kovových výrobků a dřevařských produktů.

Jedním z našich významných kroků k udržitelnosti bylo zavedení fotovoltaické elektrárny. Během posledních 10 let jsme díky provozu této solární energie výrazně snížili emise CO2 o 1474 tun.

Pracujeme na minimalizaci odpadů a recyklaci ve výrobních procesech. Používáme ekologicky šetrčí materiály a technologie.

Jsme odhodlaní přispívat k udržitelné budoucnosti a snižovat náš ekologický otisk pro další generace.

PŮSOBENÍ V ZEMÍCH